Platforma informacyjna dot. oceny okresowej nauczycieli akademickich

W związku z potrzebą uruchomienia platformy informacyjnej, w której oprócz komunikatów bieżących umieszczone będą wyjaśnienia oraz obowiązujące wykładnie w kwestiach dot. oceny nauczycieli akademickich (NA), została uruchomiona skrzynka pocztowa ocena.nauczycieli@pk.edu.pl, na którą można przesyłać zapytania i wątpliwości odnośnie aktualnie obowiązujących zasad i kryteriów oceny, zgodnie z którymi w roku 2025 zostanie przeprowadzona okresowa ocena NA za lata 2022-2024.

Interpretacje zasad i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, przygotowane przez Senacką Komisję ds. Rozwoju Kadr będą na bieżąco umieszczane w Serwisie Informacyjnym Pracowników PK w Serwisie Kadrowym w zakładce „Ocena pracowników”

Zgodnie z pismem w tej sprawie przesłanym na wydziały, wnioski o interpretację obowiązujących zasad oceny powinny być wysyłane z poziomu Dziekana lub Kierowników jednostek wydziałowych lub pozawydziałowych.